Mesaj gönder

Anping MamBa Screen Mesh MFG.,Co.Ltd alan@mbascreen.com 86-311-86250130

Polyurethane Self-cleaning Screen

Ürün Ayrıntıları

Menşe yeri: Hebei, Çin

Marka adı: Mam Ba

Sertifika: SGS,ISO9001,ISO14001

Ödeme ve Nakliye Şartları

Min sipariş miktarı: 10 adet

Fiyat: negotiable

Ambalaj bilgileri: Iron Pallet, with anti-rust spray treatment

Teslim süresi: 20-25 gün

Ödeme koşulları: L/C, D/P, T/T

Yetenek temini: haftada 200 adet

En İyi Fiyatı Alın
Ürün Ayrıntıları
Yüksek Işık:

woven screen mesh

,

steel wire mesh screen

Ürün Tanımı

Polyurethane Self-Clean Mesh, yüksek elastikiyete, yüksek eleme verimliliğine, iyi aşınma direnci performansına ve geniş parçacık boyutu aralığına sahiptir.Kurulum boyutu, eşkenar dörtgen delik, oluklu delik, üçgen delik vb. gibi ekranın tasarımına göre ekipman kurulumunun gereksinimlerini karşılayabilir.

 

karakteristik

 

Daha hızlı eleme katmanlaması

Eleme malzemeleri titreşime dayanmalıdır.Kaba malzemelerin yukarı çıkmasını ve küçük malzemelerin dibe çökmesini sağlayabilir.

Dokuma ağ, poliüretan veya delikli elekler gibi statik eleme ortamları kullanıldığında, titreşime neden olabilecek tek şey, genellikle 500-1000 kez/dakika genliğe sahip olan eleme makinesidir.Tüm çelik teller bağımsız olduğundan, Tıkanma Önleyici Elek 6000-10000 kez / dakika titreşim frekansına ulaşabilir.Böylece, Tıkanma Önleyici ekran, delaminasyonu hızlandırabilir ve ekrandan daha fazla malzemenin geçmesine izin verebilir.

 

Daha yüksek diyafram oranı

 

Açılma oranı, malzemenin içinden geçebileceği açıklıkların alanıdır.Daha yüksek açma oranı, daha yüksek eleme kapasitesi anlamına gelir.

Farklı tipteki eleklerin farklı açılma oranları vardır, bu da elek makinesinin her katmanının işleyebileceği malzeme miktarını da etkiler.Çok katlı elek makinelerinde her bir tabaka eleklerin açılma oranı ile malzeme boyutu arasındaki ilişki dengelenmesi gereken önemli bir faktördür.

En kaliteli teli kullanarak telin tel çapını azaltabiliriz, bu da mükemmel aşınma ömrü sağlarken eleme verimliliğini artırmak için açıklıkların alanını artırmak anlamına gelir.

 

Daha uzun kullanım ömrü

 

Tıkanma önleyici elek dokuma elekten daha uzun bir aşınma ömrüne sahiptir ve farklı uygulama ortamına bağlı olarak, PU ve kauçuktan daha uzun kullanım süresi olacaktır.

Yukarı doğru çıkıntılara sahip dokuma ağ ile karşılaştırıldığında, Tıkanma Önleyici ekranın düz yüzeyi, tüm teller eşit şekilde aşındığından, açıklıkların belirtilen süre içinde daha uzun süre muhafaza edilebilmesi için, aşınma ömrünün ekran yüzeyini %100 kullanabilir. özellikler.Bununla birlikte, PU elek plakasının hafif V-şekilli delik tasarımı nedeniyle, belirli bir aşınma yüzdesinden sonra açıklık boyutu değişecektir.

Daha uzun aşınma ömrü yalnızca arıza süresini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda bakım ve değiştirme maliyetlerini de azaltır.

 

Ambalaj çizimimiz

Polyurethane Self-cleaning Screen 0Polyurethane Self-cleaning Screen 1